Ninja Park Atrakcji

Przeżyj niesamowitą przygodę w Parku Atrakcji i zostań wojownikiem Ninja. Trenuj i zdobywaj nowe umiejętności. Moc atrakcji czeka właśnie na Ciebie!

Zapraszamy do świata wojowników ninja fanów parkour i nie tylko. Poszukiwacze nowych wyzwań będą mogli sprawdzić się podczas pokonywania naszego parku przeszkód. Niezapomniane wspomnienia i świetna zabawa gwarantowana! Park Atrakcji powstał z myślą o dzieciach, ale również rodzicach, którzy mogą odpocząć w przygotowanej dla nich strefie.

Ninja Park Atrakcji to idealne miejsce na odpoczynek i zabawę dla całej rodziny, wycieczkę dla zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych oraz organizację urodzin!

video
play-sharp-fill

Nasze animatorki

Ninja Park Atrakcji zręczność

Izabela

Odkąd pamietam uwielbiam dzieci i czuję, że one mnie też. Moją pasją jest psychologia dziecięca, behawiorystka zwierząt, rośliny, podróże oraz rękodzieło i muzyka (psst… znam wszystkie piosenki z bajek Disney). Lubię łączyć moje pasje, dlatego w animacji najczęściej wykonuję zabawy muzyczne, oraz plastyczne. Praca w bawialni to dla mnie czysta przyjemność.

Ninja Park Atrakcji szybkość

Maja

Jestem miłą i otawrtą na świat osobą. Pracowałam z dziećmi nie tylko w Polsce, ale też w Stanach Zjednoczonych. Kreatywna organizacja czasu to moje drugie imię. Pracując jako animatorka miałam okazję prowadzić imprezy karnawałowe w przedszkolach i szkołach. Byłam również na stażu w jednym z przedszkoli, gdzie mogłam przyglądać się oraz pomagać przedszkolankom w róznych grupach wiekowych. Dotychczasowe doświadczenie wyształciło u mnie umiejętność współpracy, odpowiedzialność za powierzone mi pod opiekę dzieci oraz cierpliwość. Lubię pracować z dziećmi ponieważ widzą one świat z nieco innej perspektywy niż my dorośli, czasem warto spojrzeć ich oczami na otaczającą nas rzeczywistość. Wtedy mogę chociaż przez chwilę poczuć się znów jak dziecko.

Ninja Park Atrakcji siła

Paulina

Praca w bawialni daje mi wiele radości pełnię rolę animatorki i opiekunki. Bardzo lubię spędzać czas z dziećmi organizując przy tym różne gry i zabawy – gdy widzę uśmiech na twarzy dziecka, czuję ogromną satysfakcję, wtedy wiem, że naprawdę mam wspaniałe podejście do dzieci i jestem osobą na odpowiednim stanowisku. Ukończyłam studia pedagogiczne, dlatego też świetnie rozumiem potrzeby dzieci, idealnie dobieram zabawy do ich wieku – dzieci zawsze są zadowolone z zabawy ze mną.

Partnerzy