Ninja Park Atrakcji

Ninja Park Atrakcji

Najnowocześniejszy park atrakcji w regionie

Najnowocześniejszy
park atrakcji
w regionie

Sprawdź naszą ofertęSprawdź naszą ofertę

Zostań Wojownikiem
NInja

Zostań Wojownikiem NInja

Atrkacje dla dzieci
w każdym wieku

Atrkacje dla dzieci w każdym wieku

Sprawdź naszą ofertęSprawdź naszą ofertę

Urodziny
w NInja Parku

Urodziny w NInja Parku

Zorganizuj przyjęcie
urodzinowe
w naszym parku atrakcji

Zorganizuj przyjęcie urodzinowe w naszym parku atrakcji

ZORGANIZUJ U NAS URODZINKI!ZORGANIZUJ U NAS URODZINKI!

Ninja Park Atrakcji

Ninja Park Atrakcji

Sprwadź też nasze
inne parki atakcji!

Sprwadź też nasze inne parki atakcji!

NINJA PARK ATRAKCJI ŻORYNINJA PARK ATRAKCJI SosnowiecPERELUNIA DĄBROWA GÓRNICZAPERELUNIA DĄBROWA GÓRNICZAPERELUNIA ZAWIERCIEPERELUNIA ZAWIERCIE

Najnowocześniejszy park atrakcji w regionie

W naszym Ninja Parku znajdziesz wiele atrakcji, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, tak ważne dla każdego wojownika. Nie zwlekaj i już dziś odwiedź Ninja Park Atrakcji w Żorach i zostań prawdziwym bohaterem. Wszystkim młodym ninja życzymy owocnych treningów i dobrej zabawy!

Ninja Park Atrakcji siła

Siła

Obudź w sobie moc i siłę superbohatera. Odwiedzając nasz Park Atrakcji, koniecznie sprawdź czy jesteś na tyle silny by przejść nasz najtrudniejszy tor przeszkód i pokonać swoje słabości.

Ninja Park Atrakcji zręczność

Zręczność

Tak jak prawdziwy ninja z łatwością pokonuj wszystkie pojawiające się na twojej drodze trudności by dotrzeć do upragnionego celu. Spróbuj swoich sił na naszej ściance wspinaczkowej oraz na torach przeszkód. Satysfakcja gwarantowana!

Ninja Park Atrakcji szybkość

Szybkość

Ninja Park Atrakcji to idealne miejsce by trenować swoją szybkość. Poruszaj się z prędkością światła/błyskawicy. Trenuj i bądź czujny, bo nigdy nie wiadomo, kiedy ta umiejętność okaże się cenna.

Ninja Park Atrakcji refleks

Refleks

Refleks jest ważny dla każdego wojownika. Tą umiejętność zdobędziesz m.in. dzięki grom interaktywnym dostępnym w naszym Ninja Parku Atrakcji. Doskonal swój refleks i obudź w sobie bohatera.

O nas

Przeżyj niesamowitą przygodę w Parku Atrakcji i zostań wojownikiem Ninja. Trenuj i zdobywaj nowe umiejętności. Moc atrakcji czeka właśnie na Ciebie!

Zapraszamy do świata wojowników ninja fanów parkour i nie tylko. Poszukiwacze nowych wyzwań będą mogli sprawdzić się podczas pokonywania naszego parku przeszkód. Niezapomniane wspomnienia i świetna zabawa gwarantowana! Park Atrakcji powstał z myślą o dzieciach, ale również rodzicach, którzy mogą odpocząć w przygotowanej dla nich strefie.

Ninja Park Atrakcji to idealne miejsce na odpoczynek i zabawę dla całej rodziny, wycieczkę dla zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych oraz organizację urodzin!

Zobacz też Ninja Park w Sosnowcu
video
play-sharp-fill

Kontakt

Żory, Wodzisławska 11

Godziny otwarcia

  • Pn – Pt12.00 - 20.00
  • Sb - Ndz10.00 - 20.00

    Napisz do nas!

    Przepisz kod z obrazka: captcha

    Partnerzy